Чи може ДЦ навчити Вас прибутковій торгівлі на форексе

Для того, що б зрозуміти причину, давайте поставимо перед собою ряд додаткових питань і по порядку на них відповідатимемо:

- На чому окрім навчання заробляють ДЦ?

- Цілі ДЦ?

- Який відсоток успішно заробляючих трейдерів?

- Хто учить заробляти?

- Як учать заробляти?

- Чого коштують їх дипломи?

Цей список питань можна продовжувати і продовжувати, і написати з цього питання не одну статтю, а цілу книгу. Але давайте відповімо по порядку хоч би на ці основні питання, і я думаю, Ви самі зможете відповісти на головне питання статті: Чи «можна навчитися прибутково торгувати після закінчення курсів в ДЦ»

Отже, почнемо з того, а на чому ще заробляють ДЦ? Зайдіть на будь-який форум будь-якого ДЦ і поставте це питання. Вам скажуть, що заробіток ДЦ це спред. Правдоподібно виглядає, але це, на жаль не так. Я не буду тут докладне розписувати принципи роботи ДЦ, це тема для окремої доповіді або статті. Просто давайте разом подумаємо.
Ви відкрили рахунок на одну тисячу доларів, віддаєте брокерові наказ на здійснення операції, наприклад покупка 0.1 лота пари фунт/долар. І невже ви думає, що брокер виводитиме вашу операцію на межбанк?? Звичайно ж, немає. В кращому разі деякі ДЦ виводять на межбанк сукупні позиції трейдерів, але багато і цим себе не утрудняють. А навіщо, що адже 99,99% пройшли навчання, все одно всі програють.
Т.е фактично всі ваші програні гроші і є чистий дохід брокера. І замість 50$, які брокер повинен був заробити на ваших операціях, він забирає собі всю Вашу тисячу. Непогано, правда? А зараз подумайте, чи вигідно в принципі ДЦ, що б Ви заробляли? Скільки ж з Вами тоді мороки буде: гроші на межбанк виводь, прибуток виплачуй, і т.д, а заробітку з Вас копійки.
Ні, звичайно, якщо ви відкриєте рахунок на 500 000 доларів, тоді можна і повозитися. Але багато хто-то починає з маленьких сум, що не перевищують декілька тисяч доларів.

І звідси ми поступово переходимо до відповіді на друге питання - цілі ДЦ.

Основною метою ДЦ є заробіток грошей, і в цьому нічого поганого не немає. Будь-який бізнес орієнтований на цю ж мету. І до цієї мети всі йдуть по шляху найменшого опору. А зараз, беручи до уваги все вище сказане, давайте подумаємо, що повинен зробити ДЦ для отримання максимального прибутку:

- за допомогою всілякої реклами заманити до себе якомога більше клієнтів;

- продати їм курс навчання, після якого людина не навчитися торгувати, але вже знатиме, що таке торговий термінал і як укладати угоди;

- переконати новачка, що він вже хороший трейдер і пора відкривати реальний рахунок;

- покласти всі програні новачком гроші до себе «в кишеню» і переконати пройти додаткові курси навчання;

- продати ще декілька курсів навчання, і знову умовити відкрити рахунок;

- і т.д., чим більше повторюватиметься цей круг, тим краще.


0 Відгуків на “Чи може ДЦ навчити Вас прибутковій торгівлі на форексе”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук