Чому люди вибирають Форекс

В Росії ринок Форекс традиційно сформувався як біржа в першу чергу приватного інвестора.
Це є головною особливість даної системи в нашій країні, оскільки за кордоном, де торгівля з використанням фінансових механізмів має цивілізірованний зовнішність, там, спекулянти як правило не виходять на фондові ринки, і в суперечність їм професійні учасники фондового ринку виходять на біржу Форекс украй рідко.
У Росії, як втім і у всіх пострадянських країнах, подібне розділення об'язанностей посилюється тим, що практика приватного інвестування «наказала довго жити» після ряд банкрутств 1994-1995 років, а також практики фінансових пірамід.
У зв'язку з цим, більшість дрібних трейдерів відносяться до своєї діяльності тільки як до захоплення, унаслідок чого, у нас на Форексе працюють переважно дилетанти, які починають цим займатися випадково, так що тут не можна говорити про те, що рівень торгівлі на Форекс в Росії є дуже високим. Це підтверджує і той факт, що більшість з початківців банкротують.
Але підводячи підсумки вище перерахованого просто констатуємо, що в нашій країні ринок Форекс вибирають через те, що він дуже розкручений, і має зовні просту форму роботи.


0 Відгуків на “Чому люди вибирають Форекс”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук