Чергова порція статистики із США намічена на сьогодні а також останні новини з корпоративної звітності можуть вивести ринки із стану рівноваги

Подібна динаміка на ринку традиційно властива в періоди загальної невизначеності, коли кожна з основних валют “відпрацьовує” свою “індивідуальну мету”.

Нагадаємо, що в ролі каталізатора зниження єдиної валюти проти всіх основних конкурентів виступив вчора член Ради, що Управляла, ЕЦБ Аксель Вебер.

Так, Аксель Вебер не тільки підтвердив інформацію про те, що на наступному засіданні в травні ЕЦБ оголосить про нестандартні заходи, направлені на стимулювання економіки регіону, але і заявив про те, що Рада, що Управляє, зараз “продовжує розглядати можливість застосування нетрадиційних заходів”.

І, не дивлячись на те, що небагато пізніше Вебер сказав про те, що особисто він не є прихильником зниження ставки рефінансування в Європі(16) нижче за рівень 1.0%, проте, єдиній валюті це вже “не допомогло” - після заяв Вебера євро опинилася в струмені продажів по всьому спектру ринку.

Відмітимо, що певну підтримку курсу фунта на вчорашніх торгах подали останні дані, що відобразили те, що швидкість падіння цін на нерухомість у Великобританії явно сповільнилася. Так, пара фунт/долар після цих публікацій виросла більш ніж на 200 пунктів, досягнувши відмітки 1.5034, максимальною за останні три місяці.
А на сьогоднішніх торгах в Азії пари протестувала вже і рівень 1.5066, в черговий раз досягнувши рівнів почала роки.

Також відмітимо, що вчорашні дані із США виявилися достатньо неоднозначними. Так, індекс споживчих цін в США за березень склав -0.1%. Середній прогноз економістів був рівний +0.1%, а попереднє значення +0.4%. А індекс споживчих цін, без урахування цін на продукти харчування і енергоносії, в США за березень склав +0.2%. При цьому прогноз був +0.1%, а попереднє значення +0.2%.

В теж час несподіваним для більшості експертів стало значення виробничого індексу ФРС Нью-Йорка, яке виявило менш значне скорочення активності в оброблювальній галузі, чим очікувалося.
Проте, в цілому, промислове виробництво в США в березні скоротилося значніше, ніж очікувалося, що дещо компенсувало загальний позитив серед учасників ринку після публікації звіту ФРС Нью-Йорка.

Нагадаємо, що індекс ділової активності Федерального резервного банку в Нью-Йорку за квітень, при прогнозі -35.0, і попередньому значенні -38.2, склав -14.7.

Негативна динаміка збереглася в даних TICS. Нагадаємо, що об'єм покупок іноземними інвесторами американських активів в США за лютий склав -97.0 млрд. доларів. При цьому попереднє значення складало -148.9 млрд. доларів.

Також низхідний тренд підтвердився і в березневому значенні об'ємів промислового виробництва. Нагадаємо, що індекс промислового виробництва в США за березень, при прогнозі -0.9%, і попередньому значенні -1.4%, склав -1.5%.

При цьому місткість використання потенціалу економіки в США за березень, при прогнозі 69.7, і попередньому значенні 70.9, склала 69.3.


0 Відгуків на “Чергова порція статистики із США намічена на сьогодні а також останні новини з корпоративної звітності можуть вивести ринки із стану рівноваги”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук