Кружка с фото в подарок на Новый год: Кружки с фото на Новый год.

Архів рубрики 'Специфічний аналіз'

Специфічний аналіз Форекс – Японські свічки

Специфічний аналіз

Японські свічки - це один з найстародавніших методів технічного аналізу.

Специфічний аналіз Форекс – Японські свічки →


Аналіз свічки

Дуже цікавим і дієвим методом аналізу є аналіз свічки, або інакше кажучи аналіз комбінацій японських свічок. Нагадаю основні принципи побудови графіка свічки.

Японські свічки (Саndlesticks) будуються по аналогії з баровим графіком. Найчастіше свічки будуються на денних графіках. Це пов'язано з тим, що метод створювався і використовувався саме для аналізу цього тимчасового проміжку. Вся психологічна підоснова даного методу технічного аналізу заснована на обліку співвідношення цін при відкритті і закритті одного і того ж торгового дня, а також цін закриття попереднього дня і відкриття наступного.

Свічка відрізняється від бару формою. У проміжку між цінами відкриття і закриття малюється прямокутник, званий тілом свічки. Вертикальні палички зверху і знизу тіла називаються тінями, які показують максимальна і мінімальна ціни в цьому інтервалі часу, відповідно. Тіло свічки закрашується по-різному залежно від взаємного розташування цін відкриття і закриття. У світовій практиці прийнята наступна методика - якщо бар закрився на більш високому рівні в порівнянні з ціною відкриття, то використовується білий колір, якщо бар закрився нижче, ніж відкривався, то тіло свічки закрашується в чорний колір.

Аналіз свічки →