Архів рубрики 'Психологія'

Як не втратити зароблені на форексе гроші там же

Дуже часто, коли люди у форумах пишуть про форексе, про свій досвід з ним, ви можете прочитати, що мол, спробував, спочатку заробив 100 доларів, потім втратив - 130. І добре, якщо йдеться об 130 доларів, адже буває, що люди виграють тисячі, і втрачають потім відповідно.
А все чому? Ось, здавалося б, якщо людина прийшла, почала торгувати, заробив стільки грошей, означає він - профі. Але це ні так. Перший раз, коли він тільки почав торгувати на форексе, він був гранично обережним. Адже свої працею зароблені гроші використовував, не хотів втрачати. І тому з великим сумнівом підійшов до форексу, подумав довго і обережно, і потім тільки зробив перший крок.
А тут - ніби і за декілька годинників(він вже забув, що думав про цю операцію декілька днів) він заробив 2000 доларів. Ура. Легкі гроші, за них не довелося трудитися, адже не порахуєш же декілька годин, проведені будинки перед комп'ютером працею. І він не оглядаючись, ще захлинаючись від успіху і на злеті, відразу кидається здійснювати іншу операцію. І в результаті - облом. Втрачає більше, ніж виграв.

А все тому, що треба було почекати хоч би три дні, перш ніж продовжити. З часом звикаєш, і вже не дивишся на ці гроші як на “легкі” гроші, і не кидаєшся відразу запрацювати на них більше. І вже можеш тверезо, і головне, з користю, здійснювати один за іншим операції на валютному ринку.

Так що, якщо ви заробили свій перший раз, не поспішаєте повторити успіх, почекайте трішки, звикніться, подумайте. Потім, коли ви станете досвідченіші, цього не знадобитися, але не дозволяйте першому успіху стружіть собі голову, або ви втратите свої зароблені на форексе гроші дуже швидко, та ще і від себе додасте.

Тут головне - не нервувати. Поводьтеся розсудливо, і “успіх форекса” не покине вас.


Психологія трейдера Психологія продажів

Психологія трейдера в основному складається з таких явищ в психології як надія і очікування, спрага і страх по книзі Э. Л. Наймана «Мала енциклопедія трейдера».
Книга «Мала енциклопедія трейдера» корисна для трейдера новачка тим, що в книзі описується практичні ситуації фінансових ринків на яких можна уловити психологію біржової гри і закони фінансових ринків, а так само ихучить основи психології продажів .

Що примушує трейдера працювати на спекулятивних фінансових ринках, що є рушійною силою трейдера? Це жадність. Чим більше жадність трейдера тим більше операцій він зробить, головне щоб жадність не заважала йому ухвалювати правильні рішення при укладенні оборудок. Результатом жадності є мотивація до висновку операцій. Є 2 види мотивацій.
Раціональна мотивація - існує у початківця трейдера, це холодна обачність при укладенні оборудок. Ірраціональна мотивація - це азарт гравця і присутній всіх трейдерів, проте бувалі трейдери контролюють свій азарт, а непрофесіонали стають рабинями емоцій і терплять пороженія.

Надія прибули в принципі це сенс будь-якої роботи. Але для трейдера необхідно щоб надія була в подчененії у розрахунків інакше, трейдера чекає провал. У цьому полягає основа психології продажів в рамках фінансових ринків.

Страх випробовують трейдери які отримують збитки, одних страх просто зупиняє, інших застовляєт здійснювати інші операції, що тільки посилює положення.


Три підстави успіху на Форекс

Все хто працює на Форекс хочуть отримати секрет успіху, особисто для мене існує три підставу які допомагають зловити птаха успіху. Спробуємо їх проаналізувати.

1) Це кінцево зміст - під ним розуміють всю ту інформацію, яка використовується трейдером при ухвалення рішень. На ринку існує два види інформації внутрішня і зовнішня. Всім зрозуміло, що саме внутрішня буде найбільш важливою, оскільки вона включає дані про ціну в певний момент і саме по ній ми ухвалюємо рішення про продаж або покупку.
Щоб мати можливість ухвалити правильне рішення, кожному трейдеру необхідно забезпечити можливість безперервного отримання інформації з ринку Форекс, оскільки при її відсутності ми торгуємо в «темноті».

2) Механізм - за допомогою якого методу ви торгуєте. Для успішної роботи вам доведеться його спочатку знайти, щоб потім мати можливість швидко і без проблем торгувати. Саме через відсутність відпрацьованої до механізму техніки, іноді можна багато втратити - просто, механічно натиснувши не на ту клавішу. Пам'ятаєте, що на Форекс виживають, і досягають успіху якнайшвидші.

3) Дисципліна - ви винні саме дисциплінувати себе, якщо звичайно хочете досягти успіху. Саме це умови я вважаю найбільш важливими, так що дотримуйтеся цих трьох рад, і успіх не тільки на Форекс вам буде забезпечений.