Архів рубрики 'Історія успіху'

З чого почати

Велику частину свого свідомого життя я працював безпосередньо на себе. Ведучи декілька напрямів бізнесу, я відчув, яке задоволення приносить праця на себе.
З роками, проте, з малим бізнесом триматися на плаву ставало все важчим і важчим, і я почав шукати інші напрями отримання доходу, що вимагають відносно невеликих вкладень, без надмірних зусиль, і що дають фантастичну віддачу. Мені було потрібно забезпечувати свою сім'ю, зберігаючи тим часом, свою свободу і незалежність.

Інтерес до фондового ринку виник у мене більше тридцяти років тому, коли я працював системним аналітиком для великого виробника комп'ютерів. Активну торгівлю я почав кілька років тому з того, що інвестував $ 6000.00 в Канадську нафтову компанію.
Компанія бурила в Нігерії, і я знав, що десь поблизу там є великі родовища нафти, і мені здавалося, що вони мають хороші шанси для прориву. Вони хитанулі, і я продав свої акції, запрацювавши в цілому $ 10,000.00 прибули за два дні. Торгівля акціями відразу ж захопила мене.

Я хотів заробляти собі на життя торгівлею акціями, але в портфелі спочатку були небагато гроші ($ 6000.00), так що я знав, що я міг вкладати капітал тільки будучи абсолютно упевненим в результаті. Я повинен був зробити свої збитки мінімальними, а прибуток - максимальною. Мені був потрібний фантастичний відсоток прибули, щоб я міг повноцінно торгувати.

Я читав всі книги і статті, які мені попадалися, читав про ринок, про акції і способи торгівлі. Щодня я спостерігав, вивчав, малював графіки їх руху. Поступово я знайшов моделі і почав розвивати інвестиційні методи, які послідовно забезпечували прибуток, дозволяючи мені продати мій бізнес і стати повноцінним трейдером.

Кілька років тому, вибравши декілька своїх методів, я почав їх викладати. Задоволення, коли я відчуваю себе частиною чийогось успіху, знайденій незалежності і свободі, невимовно. Я вважаю це тріумфом для сімей середнього класу Америки, що борються за місце під сонцем.
Я щиро сподіваюся, що, поділившись своїми методами з Вами, через цей курс, Ви також відкриєте для себе відчуття свободи, досягнення успіху, і безпеці, які може приносити фінансова незалежність.


ЗОЛОТІ ПРАВИЛА ТОРГІВЛІ

· Рахуйте Свій Спред. Знайте Напрям.

· Торгуйте За Правилами, Не По Виключеннях

· Сторонитеся Акцій З Низьким Об'ємом

· Сторонитеся Акцій Із Спредом Більше 1/8

· Твердо Знайте, Чому Ви Хочете Вкладати Капітал В Акцію, І Виходите Так Швидко як ЦЕ МОЖЛИВО Коли Вона Обернеться Проти Вас

· Торгівля На Папері До тих пір, поки Ваша Система Торгівлі Не Даватиме Більше 90 % Правильних Рішень

· Беріть Прибуток, Коли Вона У Вас Є! Вам Ніколи Не Потрібно Йти Проти Узяття Прибули!

· Записуйте Час Коли Ви Поставили Ордер

Ці Золоті Правила торгівлі були виведені мною за всі ці роки і повинні запам'ятати студентами. Їх ігнорування автоматично приведе до драматичного зниження Ваших показників на тривалому проміжку часу. Раджу роздрукувати їх і повісити на стіну поряд з Вашим торговим місцем. Зневага правилами торгівлі приводить до плутанини і втрат.
Ви більше не будете упевнені і не зможете ухвалювати хороші рішення. Я учу студентів відкинути метання "спробувати зробити що-небудь". Коли у Вас вийшов швидкий прибуток, з'являється спокуси поекспериментувати з нею. Якщо спочатку Ви успішні, це тільки укріплює "погані звички". Втрати не примусять себе довго чекати, я бачив трейдерів, що втратили майже все, що вони мали.
Якщо Ви не знаєте, чому Ви втрачаєте, Ви знаходитеся у великому лайні. Я дивлюся на втрати як на плату за навчання. Якщо я слідував правилам і правильно виконував високопроцентну торгівлю, я не турбуватимуся із-за втрат. Кожен торговець повинен мати справу з втратами.
Якщо Ви засмучені із-за втрат - самий час для того, щоб зробити пробіжку або поробити вправи, це допоможе зняти роздратування і стрес. Один з моїх студентів йде в гімнастичний зал і працює там після неспокійної торгівлі. Не піддайтеся спокусі "форсувати торгівлю" щоб спробувати узяти реванш за недавній лосс. ТЕРПІННЯ - ваш друг. Беріть тільки те, що пропонує ринок.


Розклад трейдера

Мій день починається в 5:30 ранку PST, коли я включаю свій комп'ютер і починаю слухати CNBC по телебаченню. Я запускаю real time котирування і новини, і шукаю яке-небудь збудження на тікере новин або на CNBC. Для готовності до торгівлі я відкриваю програмне забезпечення. Я дивлюся на екрані з котируваннями акції, що цікавлять мене на даний момент, спостерігаю їх моделі поведінки.
Я спостерігаю їх поведінку на великих проміжках часу, дивлюся ціни і напрвленія. Послідовно читаючи заголовки новин і слухаючи CNBC, я чекаю зручного для себе варіанту. Торговий день закінчується в 1:00 після полудня, коли я зазвичай закінчую свій робочий день.

АПАРАТНІ ЗАСОБИ

Я рекомендую комп'ютер Pentium ОЗУ не менше 32Мв і модем що зв'язується на швидкості 33600 бод і більш.Я використовую IBM сумісний комп'ютер. Я маю можливість використовувати один комп'ютер під торгове програмне забезпечення, котирування, і т.д. Ви повинні мати високоякісний монітор не меншого 15" по діагоналі.
Моє програмне забезпечення займає ніжніє 2/3 екрану, а верхню 1/3 займає чат. Я рекомендую купувати комп'ютер у конкретного продавця, щоб у разі виникнення проблем мати можливість швидкого доступу до служби його технічної підтримки.

Розклад трейдера →


Золоте Правило 5 Знайте Чому Ви Вкладаєте Капітал і Виходите Коли Причина Більше не Істинна

Це правило ймовірно одне з найбільш важких для викладання, оскільки воно зачіпає его кожного трейдера. Особливо важко спочатку операції визнавати, що акція йде всупереч вашим очікуванням. Я бачив трейдерів, паралізованих і недіючих, коли покупка перевертається в продаж. Це особливо часто має місце у випадках, коли у Вас вже є прибуток, але менше, ніж ви розраховували.

Коли починається продаж, ваша страхова політика проти швидкого і безперервного падіння паперу - продаж її. Коли операція упірнає вниз і починає повертатися вгору (рух, званий мною "stair-stepping"), 20/20 непередбачливість завжди спокушає Вас потримати акції, почекати і не брати ранній прибуток.
Чекайте, але тільки якщо ви твердо упевнені, що тримати саме цю акцію, саме зараз і саме при такому її поведінці і імпульсі, вигідно, і приведе вас до успіху. Підкреслюю ще раз, ПРОДАЖ ПОЗИЦІЇ - ВАША СТРАХОВА ПОЛІТИКА.

Золоте Правило 5 Знайте Чому Ви Вкладаєте Капітал і Виходите Коли Причина Більше не Істинна →


Демпери

Демпери - акції, які падають більше, ніж на 20 % на посередньо поганих новинах типу поганих ірнінгов, знижених на 1 цент або біля того. Пам'ятаєте: ринок, ЗАВЖДИ реагує дуже сильно на такі новини, і ми граємо на відкоті, як тільки натовп переварить новини і вирішить, що вони не такі вже погані.
Ми знаходимо момент розвороту і вискакуємо відразу ж, як тільки імпульс починає штовхати акцію з її першого денця.

Це - класичний приклад хрестоматійної акциі-демпера. MACR повідомив погані ірнінги після дзвінка і акція раптово відпала. наступного дня вона гепнула вниз і негайно піддалася продажу. Ми спостерігали як ця акція пробила одне чітко певне денце на першому мінімумі, де ми її і купили. На другому піку, покупка сповільнилася і прийшла продаж, де ми продали за ? пойнта прибули.
На 3000 паперах це могло дати швидких 1,500 доларів прибули. Я повертатимуся до цього прикладу час від часу, оскільки це хрестоматійний приклад.

Демпери →


Як краще торгувати

Мета цієї книги полягає в тому, щоб створити ясну картину, пояснивши крок за кроком, як інвестувати свої власні гроші у фондовий ринок, через ваш персональний комп'ютер, використовуючи мої методи вкладення капіталу, що я вважаю найбезпечнішою і найбільш вигідною системою торгівлі акціями для дрібного вкладника.
За ці роки я настільки відполірував свої методи, що вони гідні встати в один ряд з кращими інструментами на Wall Street, і дають прибуток, великий чим може принести кращий з взаємних фондів. Використовуючи мої методи, можна заробляти на життя, торгуючи менше ніж $ 20,000; ними може користуватися як новачок, так і загартований дейтрейдер.
Я успішно учив як любителів, так і професіоналів, торгуючи моїми методами отримувати прибуток 80 % портфельному прибутку за два місяці.

Ви тільки уявіть собі: працюєш удома, живеш, де хочеш, заробляючи при цьому непогані гроші! У мене є один студент, який, торгуючи на 36 футовій яхті, за один місяць з вкладених $ 3000 зробив $ 33,000.

Я готовий розкрити свої методи торгівлі, тому що мені набридло бачити, як інвестує сім'я з середнім доходом, отримуючи при цьому жалюгідну віддачу від своїх вкладених доларів. Брокери витрачають в середньому $120,000 щоб продати їх найостанніші і найбільші інвестиційні фонди, які, як мені здається, дають мінімальну віддачу, яку можна досягти самому, торгуючи на фондовому ринку.
Використовуючи мої методи, дрібний вкладник дістає прекрасну можливість добре і послідовно, а головне, не піддававшись зайвому ризику, отримувати віддачу на кожен інвестований долар.

Наскільки різні мої методи

Моя система day trading’a відрізняється від інших систем day trader’a. Багато day trader’ов купують акцію, підняту сильною покупкою до ганивши дня і виявляють лише невеликий приріст її ціни, а потім стрімке падіння. Акції уміють швидко розгортатися і втрати можуть бути величезними. Я купую на денцях, де імпульс тільки що почав ловити першу "хвилю".

Тільки самі високодоходні операції

Я терпляче дозволяю ринку приносити мені високий відсоток віддачі від операції, і я взагалі здійснюю меншу кількість операцій чим більшість day trader’ов. Я довіряю лише високодоходним операціям, що забезпечує прибуток і дозволяє втрачати набагато менше.
Я зрозумів, що комісійні мають тенденцію з'їдати прибуток у day trader’a, зайнятого здійсненням 10 операцій в день, щоб зловити 2-х або 3-х переможців. Я взагалі схильний робити 10 слід і мати одного лузера. Я не перетворюю торгівлю на азартну гру. Перед входженням в операцію я люблю спершу оцінити очікуваний відсоток прибули від неї.
Якщо я не знаю, як піде далі саме ця операція - Я ЇЇ НЕ ЗДІЙСНЮВАТИМУ.

Я дозволяю багатьом переможцям тікати, я краще почекаю "свій" випадок, чим прийму додатковий ризик. Мені здається, що це - ключовий момент для дрібного вкладника. У більшості трейдерів недостатньо дисципліни, для того, щоб керуватися ясними принципами, управляти своєю торгівлею і отримувати кінець кінцем прибуток, особливо це виявляється при зміні ринку.
Я часто бачив трейдерів, що роблять хороші гроші на Бичачому ринку, і що втрачають їх при зміні ринку. Найчастіше вони починають безладно програвати і закінчують без гроша.


Золоте Правило 4 Сторонитеся Акцій Із Спредом великим 18

Це - правило обмеження втрат. Будь-яку акцію з разючою зміною спреда потрібно уникати. Я знаходився в операціях по акціях, правда нечасто, що зазнавав сильну покупку, а маркет мейкер опускав бід на 3/8 з незрозумілої причини. Мені здається, в більшості випадків вони передчувають селл-оф і збирають з трейдерів прибуток.
Коли я бачу це, я негайно виходжу і ніколи більше цю акцію не торгую. 3/8 плюс початковий спред 1/8 стоять мені 1/2 пойнта лосса. Будь-який продаж взагалі і Ви матимете долла лосса, якщо поквапитеся.

DATM BID 38 1/2, ASK 39 1/2 HIGH 39 1/2 LOW 36 7/8 CURRENT 38 1/2

MACR BID 9 3/16, ASK 9 1/4 HIGH 9 1/4 LOW 9 CURRENT 9 3/16

Відмітьте, що спред у DATM вище - 1 пойнт, а об'єм тільки 92К. До такої акції ближче за сто метрів підходити небезпечно, незалежно вгору вона йде або вниз. Якщо Ви купуєте DATM на 39? думається вона може піти вгору, але покупка зупиниться і прийде продаж, навіть без downtick’a, Ви вже маєте 1 пойнт вниз з таким спредом. Якщо у Вас 500 паперів - ви із самого початку втрачаєте 500 доларів.
З іншого боку MACR, якщо Ви купили по 9? і почався продаж, Ви втрачатимете всього 1/16 перед downtick’ом. Якщо Ви були там 1000 паперами, потеряте тільки 62 долари, відмінність очевидна.


Золоте Правило 1 Дивитеся на спред

Єдиний спосіб дізнатися напрям руху акції полягає в тому, щоб купити її коли це буде зробити особливо важко, коли ви вимушені будете сказати " Ця акція підвищується, мені краще поспішити налити свій ордер на покупку! " Ви відчуваєте неспокій, спостерігаючи всю покупку і сподіваючись, що вам налили. Коли це відбувається, більшість часу Ви рахуєте ваш спред.

MACR Пропозиція 9 3/16 Попит 9 1/4 Об'єм 433600 Гань 9 1/4 Лоу 9 Поточна ціна 9 3/16

Рахуючи ваш спред можна прийти до рішення купити MACR на 9? І чи буде достатньо покупців, щоб підняти ціну від 9 9 3/16? Якби Ви навіть продали на 9 3/16 ви б тільки-тільки окупили собі комісію.

Золоте Правило 1 Дивитеся на спред →


Основні індикатори ринку

Гра на імпульсі подібно до наїзника поні, що стрімко скаче з одного коня на іншу. Він досягає мети швидше, використовуючи свіжих коней і скаче на них, поки вони не стомляться. Так само і з інвестірованем. Ви досягнете вищих результатів, якщо використовуватимете по можливості новіший і сильніший імпульс акцій.
Щодня я бачу трейдерів, що питають відносно імпульсів акцій на минулому тижні. " Як Ви думаєте, що вона робитиме сьогодні? " Зазвичай вона вже отиграна, і щоб осідлати її знову потрібний свіжий імпульс. Єдині виключення складають ті, які продовжують зрозумілі і широкі коливання (щоденні цінові коливання).

Імпульс примушує акції починати здійснювати зрозумілі зразки коливань. Цінова різниця максимумів і мінімумів визначається причиною (історією) імпульсу. Є акції, які коливаються на новинах, інтересі інвесторів у відповідному секторі, чутках і інсайдерськой інформації. Динаміка ринку визначає нюанси кожного акції, що коливається.
Ці нюанси повинні прослідкувати, а відсоток повторення моделей поведінки повинен бути підрахований. Як тільки Ви визначаєте модель - краще продовжувати дивитися цю акцію, навіть коли модель змінилася. Цикли завжди повторюються.

Мета цього керівництва - допомогти в побудові ясного і зрозумілого курсу інвестиційних методів. Ключ до розуміння - роздум про те, чому відбувається інвестування і який відсоток успіху. Кожен трейдер ПОВИНЕН оцінювати свою причину покупки тієї або іншої акції, і вчасно зреагувати, коли ця причина вже не матиме місця.
Динамічний характер ринку завжди вимагатиме ювелірної техніки для досягнення найвищих результатів.

Основні індикатори ринку →


Золоте Правило 7 Беріть Прибуток Коли Вона У Вас Є Ніколи Не відмовляйтеся Від Узяття Прибули

Я - емоційний трейдер, що дозволяє мені швидко продавати. Мені взагалі здається, що якщо ви в прибутку - потрібно виходити з акції, не дивлячись на те, що вона йде вгору. Адже акції розгортаються і йдуть вниз так само швидко, унаслідок чого лосси можуть бути величезні. Одна з найбільших помилок, що постійно здійснюються трейдерами, це щосекундні припущення.
Вони кожен момент перераховують свої операції, дозволяючи 20/20 непередбачливості диктувати умови торгівлі. Після кроку акції в якому-небудь напрямі трейдер сидить і говорить собі " я повинен був знати, що вона зробить це! "

Пам'ятаєте: ви можете поки що ви можете йти разом з потоком. Якщо акція торгується по $ 10 за папір, Ви не можете знати, чи буде у неї лоу 3 або гань 20. Внутрішньоденні трейдери живуть справжнім моментом. Я беру свій маленький прибуток і не дивлюся, на подальший хід акції. І ніколи не жалію.

Золоте Правило 7 Беріть Прибуток Коли Вона У Вас Є Ніколи Не відмовляйтеся Від Узяття Прибули →