Архів рубрики 'Форекс історії успіху'

Майкл Стайнхард


Майкл Стайнхард
"Хороший трейдер - це перш за все людина, що уміє приборкати бажання слідувати своїм теоріям до кінця, і що володіє достатньою гнучкістю розуму, щоб зрозуміти, де і коли він може зробити помилку."
Майкл Стайнхард закінчив Wharton в 19 років. У 26 років заснував фонд Steinhardt Partners. Також як і Джордж Сорос, Майкл Стайнхард заробив гроші на управлінні хеджевим фондом. Згодом він відзначав, що ризик вкладення до таких фондів варіюється від 200% прибули до 200% збитків. Проте, успішне управління хеджевимі фондами дозволило Стайнхарду збільшити свій стан більш ніж $500 млн.
Cтайнхард ніколи не користувався стоп-лоссамі і ніколи не користувався графіками. За надання йому інформації раніше, ніж іншим інвесторам, свого часу він щорічно виплачував Wall Street $35 млн. комісійних.
Майкл Стайнхард прославився завдяки декільком достатньо ризикованим операціям.
Так, в 1981, коли процентні ставки на ринку складали 14%, він увійшов до довгої позиції на $250 млн. по п'ятирічних казначейських облігаціях (при тому, що власний капітал фонду складав всього $50 млн.), в якийсь момент втрачав на цій операції $10 млн., витримав позицію, і у результаті заробив $40 млн. Обшая річна прибутковість операції склала 97%.
У 1983 Стайнхард увійшов до довгої позиції на 800,000 акцій IBM по $ 117, закрив її по $132, розвернувся і увійшов до короткої на 250,000 акцій по $ 120 без покриття. У 1985 Стайнхард купив акції маловідомої італійської компанії Montedison за $0.50 і продав їх протягом року за $3.00. Свого часу ця операція принесла фонду велику частину річного прибутку.
$1, інвестований в Steinhardt Partners в 1967 році, стоїть зараз $550
Біографія

Майкл Стайнхард (Michael H. Steinhardt) визнаний одним з кращих інвесторів свого часу. У 1995 році, на момент оголошення про його відхід у відставку, середньорічна прибутковість його фондів була близько 24 відсотків. Подивитеся на це з іншого боку: один долар, вкладений на початковому етапі до його фонду, в 1995 році коштував 462 долари проти 17 доларів такої ж інвестиції в індекс Standard & Poor's 500. Стайнхард виріс в Брукліне, де його батько був ювеліром, і вперше зацікавився акціями, коли йому подарували декілька штук на бар міцва. Незабаром він став заходити в місцеве відділення "Меррілл Лінч" перевірити свої вкладення і використовувати дохід на покупку ще більшої кількості акцій.
Після закінчення школи, у віці 16 років, Стайнхард пішов вчитися в школу Уортона в Університеті штату Пенсільванія, де за три роки закінчив свою базову університетську програму. Звідси він відправився в своє улюблене місце: на Уолл-стріт.

.

Коли йому було 26 років, він заснував свою фірму з двома друзями і капіталом в 7,7 млн. дол. Виходячи з свого досвіду роботи на Уолл-стріте, Стайнхард дає грубувату пораду непрофесійним інвесторам: "Вони обов'язково повинні розуміти, що мають конкурентні слабкості - в сенсі освіти, досвіду і якості інформації". Він говорить, що це не гра. Подивитеся на його відношення: "Я дуже прихильний і напружений, і я нелегко програю". Доказом служить його робочий стіл: цілий ряд комп'ютерів і телефонів (у один час у нього був зв'язок з 75 торговими кімнатами). Щоб зняти стрес, Стайнхард в 1978 році узяв річну відпустку, "щоб дізнатися інші сторони життя".

На щастя, управління хеджевимі фондами дало йому більше свободи для творчості з інвестуванням, тому що вони не так зарегульовані, як взаємні фонди. Крім того, завдяки тому, що хеджевиє фонди товариства з обмеженою відповідальністю з кількістю партнерів 99 чоловік, які віддали мінімум 1 млн. дол., щоб вступити в гру, у нього не тільки є серйозний інвестор, на якого він працює, але він може не відмовляти собі в коротких продажах і інших хитруваннях торгівлі, які не можуть дозволити собі менеджери взаємних фондів. У тому або іншому році його портфель інвестицій може обернутися 17 разів в порівнянні з одним оборотом стандартного взаємного фонду акцій.
Формула його дій розкривається в статті "Інвестування в стилі хеджевого фонду", в якій Стайнхард з готовністю визнає, що хеджевиє фонди відносяться до динамічного типу фондів.

Майкл Стайнхард →


Форекс Історія Черепах

Ця історія свого часу викликала масу резонансних думок, але як би не були суперечливі ці думки, історія черепах підтвердила те, що трейдером може стати практично будь-яка людина.

Turtles виникли в результаті суперечки між двома тейдерамі. Суть суперечки полягала в тому, чи можна навчитися торгувати. Сперечалися два старі приятелі і партнери по фірмі Річард Денніс і Вільям Екхард. Вільям вважав, що для успішної торгівлі, людині необхідно володіти чимось на зразок шостого відчуття, якийсь “нюх” на прибуток. Річард вважав, що все насправді набагато простіше, і пов'язував свій успіх з декількома торговими методами, які він розвинув, і з дисципліною в проходженні цим методам. Він був упевнений, що здібності до торгівлі можна світи до набору правив, які можуть бути передані від одного успішного трейдера іншому.

Форекс Історія Черепах →


Історії успіху Джордж Сорос


Джордж Сорос
"Абсолютно не важливе, маєш рацію ти або не має рації. Важливо лише те, скільки грошей ти заробляєш, коли має рацію, і скільки грошей ти втрачаєш, коли помиляєшся."
Джордж Сорос народився в Будапешті в 1930 році. Після закінчення London School of Economics Сорос приїжджає до Нью-Йорка і влаштовується на роботу трейдером. У 1969 році разом з аналітиком Джимом Роджерсом Сорос відкриває хеджевий фонд Quantum.
У фінансовій кар'єрі Сороса є і зльоти, і падіння. Так, граючи у вересні 1992 року на Форексе на курсі фунт/долар, всього за добу Сорос заробив $2 млрд . Протягом 1993 року спекулятивний дохід Сороса склав $1.1 млрд.
З іншого боку, в серпні 1998 року Сорос втратив в Росії $2 млрд., а на падінні NASDAQ весною 2000 року - майже $3 млрд.
В основному Сорос спеціалізується у валютних спекуляціях. Всю необхідну інформацію він отримує із звичайних газет, ніколи не користуючись аналітичними матеріалами Wall Street. Сорос не вірить в технічний аналіз, і в основі його інвестиційних рішень лежить упевненість в хаотичності фінансових ринків. Ціни на акції, облігації і валюти залежать тільки від людей, які їх купують і продають.
У свою чергу, трейдери часто діють під впливом емоцій, а не відповідно до наперед прийнятої стратегії торгівлі.
Сорос більш ніж активно займається добродійною діяльністю. У 2001 році на добродійність він витратив близько $500 млн.
$1, інвестований в Quantum Fund в 1969, стоїть зараз $4000

Книги Джорджа Сороса:
Алхімія фінансів, Об глобалізації, Кризу світового капіталу, Мильний міхур американської переваги, Відкрите суспільство. Реформуючи глобальний капіталізм., Сорос про соросе.

Біографія

Джордж Сорос (Soros) справжнє ім'я (Дьордь Шорош) народився в Будапешті 12 серпня 1930 року в Єврейській сім'ї середнього достатку. Батько Джорджа був адвокатом і видавцем (намагався видавати журнал на есперанто). У 1914 році він пішов добровольцем на фронт, потрапив в полон до російським і був засланий до Сибіру, звідки біг назад в рідний Будапешт. За часів репресій завдяки фальшивим документам, виготовленим батьком, сім'я Сороса уникнула переслідування нацистами і в 1947 році благополучно емігрувала до Великобританії. В цей час Соросу було вже 17 років. Тут же Сорос поступив в Лондонську школу економіки і успішно її закінчив через три роки.
Йому читав лекції австрійський філософ Карл Поппер, що став надалі його наставником. Метою життя Джорджа стала ідея Карла Поппера про створення на землі так званого відкритого суспільства. У зв'язку з цим їм і були організовані численні добродійні організації по всьому світу.

.

В Англії Джордж Сорос знайшов роботу на галантерейній фабриці. Посада іменувалася помічником менеджера, але фактично він працював продавцем. Потім Джордж перетворився на комівояжера, роз'їжджаючи на дешевому "форде" і пропонуючи товар різним торговцям на морських курортах Уельсу. Одночасно з роботою комівояжера Сорос намагався влаштується у всі торгові банки Лондона. Але скрізь діставав відмову у зв'язку з своєю національністю і відсутністю протеже. Тільки у 1953 році він отримав місце в компанії "Сингер і Фрідландер", у свого співвітчизника угорця. Робота і одночасно стажування проходило в арбітражному відділі, який знаходився поряд з біржею.
Його керівник торгував акціями золотодобувних компаній. Але нудна робота не надихала Джорджа Сороса і через три роки він знайшов спосіб перебратися до Америки.

Історії успіху Джордж Сорос →


Історії успіху Джуліан Робертсон


Джуліан Робертсон
"Мета - знайти 200 кращих компаній в світі і вкласти в них гроші, потім знайти 200 гірших компаній в світі і піти по ним в коротку. Якщо 200 кращих не переплюнуть 200 гірших, то вам краще спробувати сили в іншому бізнесі."
Джуліан Робертсон народився в 1933 році на півдні США. Протягом останніх 30 років Робертсон був справжнім титаном хеджевих інвестиційних фондів. Мінімальний розмір інвестицій до його фонду Tiger Management Corp. складав $5 млн. з одного інвестора.
Під управлінням Робертсона $8 млн. фонду перетворилися на $8 млрд. всього за 10 років (з 1980 по 1990).
Ніхто не вибирав акції для інвестування вдаліше, ніж Робертсон.
Його щорічний особистий дохід від операцій з фондами Tiger, Jaguar, Puma 1 і Puma II укупі з його долями у фондах складав від $300 до $400 млн.
З іншого боку, з початком 90-х Робертсон все чаші терпить невдачі. Так, в 1996 році він втратив $200 млн. в операції з казначейськими облігаціями США. Невірні інвестиційні рішення під час буму Інтернет-компаній примусили Робертсона закрити дочірню інвесткомпанію з капіталом більше $6 млрд., яка свого часу принесла Tiger Management Corp. $26 млрд. прибули.
У 2000 році із-за збитків від падіння NASDAQ Джуліан Робертсон закрив фонди Tiger і пішов з Wall Street.

Джерело: dengiyar.ru


Історія успіху трейдера Джо Келхоуба

Обміном валют я зацікавився три роки тому. Перші три місяці я терпів невдачу за невдачею, спустив всі гроші і вже хотів кинути цю справу, але не зміг: я відчував, що інакше упущу шанс створити свій власний бізнес. Тоді я вирішив припинити на якийсь час торгівлю і зайнятися спостереженням, навчанням, аналізом і практикою.
Спостереження: я почав спостерігати за тенденціями на ринку, намагаючись зрозуміти, що викликає коливання, ті або інші реакції трейдерів, що впливає на зміну курсів валют і на торгівлю.
Аналіз: я зайнявся технічним і фундаментальним аналізом, щоб зрозуміти, як з їх допомогою прогнозувати тенденції на ринку і міняти їх напрям, і з'ясувати, як використовувати обидва цих прийому собі на користь. Нижче я розповім про це докладніше.
Читання: я купував книги, присвячені торгівлі на Forex, в яких розповідається про стратегії і тактиків досвідчених трейдерів.
Практика: я завів декілька безкоштовних пробних рахунків Forex і зайнявся віртуальною торгівлею, випробувавши всю винайдену мною техніку, щоб визначити, наскільки вони ефективні.
Я провів цілий рік, вивчаючи, аналізуючи і пробуючи нову техніку торгівлі, не раз потерпів невдачу і випробував розчарування, але все-таки виробив свою власну стратегію, яка кожного місяця приносить мені прибуток.
Втілення стратегії в життя
Я досяг своєї мети і розробив успішну стратегію, але цього недостатньо. Щоб отримувати прибуток, я не повинен упускати жодного сприятливого випадку, а на ринку Forex такі випадки представляються постійно - адже це найактивніший ринок в світі, тому мені доводиться невідривно спостерігати за ним, цілу добу з понеділка по п'ятницю.
Але весь час проводити за комп'ютером я не можу - у мене є робота і сім'я. Щоб вирішити цю проблему, я вирішив створити програму, яка реалізовувала б мою стратегію замість мене: шлях інформаційні технології виконують за мене найчорнішу роботу, адже немає на світі більш дисциплінованої істоти, ніж комп'ютер. Я створив програмне забезпечення на основі штучного інтелекту, яке цілу добу сім днів в тиждень збирає інформацію про ринок, застосовує до отриманих даних мою стратегію і шукає вигідні операції.
Програма аналізує фундаментальні і технічні дані і передає сигнали про обмін валют на брокерську платформу, де вони автоматично обробляються і пересилаються членам мого веб-сайту. Все це відбувається без моєї участі - досить запустити програму, і вона сама аналізує інформацію і ухвалює рішення (купити, продати або утриматися).
Як досягти успіху на ринку Forex
З сотні трейдерів всього п'ять чоловік досягають на ринку Forex успіху, і єдине, що відрізняє їх від інших 95 - ПРАЦЬОВИТІСТЬ. Торгівля на ринку Forex - нелегка справа, і ті, хто розповідають, що тут можна розбагатіти за одну ніч, входять до числа цих 95 невдах. Лише ТЯЖКА ПРАЦЯ, і нічого більшого, може принести успіх на ринку Forex. Не можна вважатися на інших трейдерів і порадників - вірити можна тільки собі самому.
Кидатися у водоверть торгівлі, стрімголов, не стоїть - ринок Forex нікуди не втече, тому перш ніж приступати до торгівлі, перші полгода - рік краще присвятити навчанню, аналізу, читанню, практиці і виробленню своєї власної стратегії. На це буде потрібно багато часу і зусиль, але кінці кінців мета буде досягнута.
Стратегія
Повністю розкривати свої карти я не буду, але розповім про деяку техніку, яка допоможе трейдерам досягти успіху.
Моя стратегія спирається на наступні прийоми і техніку:

  1. Дисциплінованість: Необхідно визначити, за яких умов можна здійснювати обмін валют, спостерігати за тенденціями на ринку і здійснювати операцію тільки тоді, коли вона відповідає заданим критеріям. Моя програма - самий дисциплінований трейдер: вона враховує всі чинники, спостерігає за ринком і продає або купує валюту тільки тоді, коли досягнуті певні умови. До того ж, чинник страху на торгівлю при цьому не впливає: програма укладає угоду за сприятливих умов і нічого не боїться;
  2. Управління засобами - ключовий чинник успіху. Я виходжу з гри і на день припиняю торгівлю, якщо втрачу на обміні 60 пунктів. Крім того, отримавши прибуток в 25 пунктів я даю стоп-пріказ - при цьому мій прибуток у будь-якому випадку складає не менше 25 пунктів, мета залишається відкритою, а я можу спокійно йти і розважатися;
  3. На сьогодні - ніякої торгівлі: Один з найважливіших прийомів в торгівлі - час від часу не торгувати. Таке рішення я ухвалюю в тому випадку, якщо ринок недостатньо волатілен або відомостей про його стан мало. У такому разі краще почекати, поки ринок стане більш волатільним. Я б порадив трейдерам не торгувати в перші дні місяця - особисто я починаю торгівлю в першу п'ятницю кожного місяця після виходу звіту про платіжні відомості несільськогосподарського сектора;
  4. Аналіз: У торгівлі я спираюся на фундаментальний і технічний аналіз. Перший дозволяє визначити тенденції ринку, тоді як другою спирається вже на отримані дані про тенденції. За допомогою спеціального програмного забезпечення я аналізую дані того або іншого звіту і генерую сигнали, які вмить виконуються на торговій платформі і розсилаються одночасно всім членам сайту;
  5. Фундаментальний і технічний аналіз можна використовувати тільки в поєднанні - якщо спиратися на результати лише одного з них, є небезпека потерпіти невдачу;
  6. Технічні показники: У своїй діяльності трейдери віддають перевагу тим або іншим показникам, яких на ринку Forex існує велика кількість. Особисто я використовую індекс середнього направленого руху (ADX) і лінії Боллінджера для визначення тенденцій і волатільності, індекс відносної сили (RSI) для виявлення перепокупки або перепродажі і метод ковзаючого середнього для розпізнавання сигналу. Один з найважливіших прийомів - використання методу Фібоначчі, до якого я рекомендую вдаватися для підтвердження операції.

На закінчення хотілося б ще раз підкреслити, що торгівля на ринку Forex - непроста справа, і дуже часто у трейдерів виникає відчуття, що якісь злі сили просто змовилися віднімати у них гроші. Але насправді, немає нічого неможливого. Успішні трейдери - не генії і не гості з іншої планети. Секрет простий: чим більше трудишся, тим скоріше стаєш хорошим трейдером. Не варто зопалу кидати торгівлю на Forex - важливо лише пам'ятати, що ця справа вимагає старанності і терпіння.

Джерело: start-forex.ru


Історії успіху Уоррен Баффет

Історії успіху: Уоррен Баффет

Одн ажди на питання кореспондента Fortune про те, як Баффету «вдалося стати багатше за бога» (на сьогоднішній день особистий стан Уоррена дорівнює 28 млрд. доларів), він відповів, що це було дуже просто. Справа не в горезвісному коефіцієнті інтелекту - справа в розумності. «Ай-кью» і талант - це як кінські сили мотора, а ось ефективність його роботи залежить від розумності і раціональності. На думку Баффета, кожен охочий досягти успіху повинен вибрати собі зразок для наслідування і перейняти від нього все саме хороше. І як тільки розумні дії увійдуть до звички, все виходитиме само собою.

Баффет народився в 1930 році в Омахе (штат Небраска), в один з найважчих періодів Депресії. Його батько планував стати журналістом, але врешті-решт зайнявся продажем цінних паперів якраз в той час, коли люди почали остаточно втрачати віру через капітали. І хоча сім'я Баффетов жила цілком благополучно, Уоррен засвоїв основний життєвий урок часів Депресії: треба завжди прагнути стати дуже-дуже багатим.

Історії успіху Уоррен Баффет →


Історії успіху Ларрі Вільямс


Ларрі Вільямс (Larry Williams)

З свого досвіду я знаю, в серці успішного спекулянта можна знайти три стимулятори: сильне бажання зробити багато грошей, прагнення проявити себе і внутрішню незадоволеність існуючим положенням речей.

Larry Williams (Скрині Вільямс) не потребує уявлення. Адже він, можливо, найавторитетніший «гуру» на ринку ф'ючерсів. За його плечима більше 30 років торгівлі на ринку.

найвідомішим його досягненням стала перемога в чемпіонаті по ф'ючерсних торгах на кубок Robbins (Robbins World Cup of Championship of Futures Trading). Тоді йому вдалося за рік запрацювати $1'147'000, при первинному капіталі в $10'000. Крім того, він був членом Правління National Futures Association. Про нього писали найбільші видання, такі як Barrons, The Wall Street Journal, Forbes, Money, Fortune і багато інших.

Історії успіху Ларрі Вільямс →