Архів рубрики 'Аналіз фінансових ринків'

Секрети біржової торгівлі Торгівля акціями на фондових біржах 5-е видання

Ця книга написана трейдерами, що діють, і інвестиційними портфелями, що управляють, тому питання інвестицій в акції і особливості біржової гри на російських ринках розглядаються саме з практичної точки зору.
Особлива увага приділена балансу попиту і пропозиції на фондовому ринку, тимчасовим аспектам інвестування і відбору акцій для торгівлі. Ретельно розглянуті ризики маржінальних операцій і облік брокером маржінальних позицій клієнтів. Детально описується техніка виконання наказів на швидкому і слаболіквідном ринку, управління ризиками короткострокових інвестицій і основні помилки гравців, що починають.

Книга адресована як початківцям, так і досвідченим інвесторам, забезпечена безліччю ілюстрацій і конкретних прикладів дій гравців в різних ринкових ситуаціях.


Сім навиків високоефективних людей Могутні інструменти розвитку особи 4-е видання

Перед вами унікальне видання, визнаний «міжнародний бестселер Ђ1», автор якого, Стівен Кові, - відомий у всьому світі фахівець з проблем керівництва, сім'ї і міжособових відносин, в 1996 р. що увійшов до числа 25 найвпливовіших людей США.
Колишній президент США Білл клінтон назвав «Сім навиків» настільною книгою кожної людини, прагнучої до успіху. Дана робота носить універсальний характер, оскільки заснована на «природних законах» - принципах і правилах, що діють завжди і скрізь.
Прочитавши її, ви зможете значно підвищити свою ефективність як в діловій сфері, так і у відносинах з іншими людьми, в першу чергу з своїми близькими.Книга розрахована на широку аудиторію.


Мала енциклопедія трейдера Найман Е

Ця книга стала настільною допомогою для багатьох трейдерів. Секрет її популярності простий: тут зібрано все, що необхідне для успішної торгівлі на фінансових ринках.

В оновленому виданні книги автор не тільки дає рекомендації по використанню фінансових інструментів, але і аналізує сучасний стан ринку капіталу. За допомогою цієї книги читач зможе розібратися, чому змінюються валютні котирування і вартість акцій і що потрібне для успішного інвестування, яка роль фундаментального аналізу і для чого потрібний технічний аналіз.
Автор розповідає про психологію учасників ринку, про трейдінге і управління ризиками, а також про те, які переваги дають ці знання в реальній торгівлі.

Енциклопедія призначена для приватних інвесторів і фахівців, що працюють на фінансових ринках, співробітників інвестиційних компаній і банків, а також для тих, хто прагне знайти шляхи примноження своїх засобів. Книга може використовуватися як навчальний посібник студентами економічних спеціальностей.

Мала енциклопедія трейдера Найман Е →