Бізнес План Для Успішної Торгівлі На Валютному Ринку

Успешная торгівля на форекс вимагає відпрацьованої стратегії, на думку багатьох трейдерів. Але для досягнення мети було б непогано обзавестися бізнес-планом.
Будь-яка робота повинна бути запланованою, щоб чітко усвідомлювати, які шляхи і засоби ви використовуватимете, скільки вам знадобитися часу на кожному етапі. План повинен охоплювати повністю весь ваш час, стосуватися життєвого циклу, бути узгодженим з вашим біологічним ритмом.
Основні засоби, які вам необхідні в процесі досягнення успішної торгівлі, - це ваш розум, фізіологічне і психічне здоров'я. Тому бізнес-план ніяким чином не повинен відбитися негативно на цих основних засобах, інакше - ваш бізнес-план приречений.

Бізнес-план необхідно структурувати так, щоб кожна нова висота, кожен черговий ступінь стимулював і мотивував вас робити нові успіхи. Важливо не перестаратися, щоб не порушити рівновагу, продовжувати дотримувати баланс між роботою і природними необхідними потребами людини.
Торгівля на форекс не повинна бути самоціллю, ради якої страждатимуть ввввсе решта людських цінностей. Коректуйте свій бізнес план так, щоб труднощі, що з'явилися, на шляху до успіху не вимагали від вас неймовірних зусиль. Намагайтеся знайти інші шляхи для дозволу виникаючих перешкод, щоб не порушувати свій фізіологічний ритм.
Война-войной, а обід повинен бути за розкладом. але не варто падати духом при черговому спаді, дорогу осилить той, що йде, тому якщо план у вас є - дисципліновано слідуйте наміченій меті. Добре складений бізнес план не дозволить вам віддати більш мінімального відсотка від прибутку.
При написанні плану присвятите свою увагу навіть найдрібнішим деталям: на яких періодах ринку ви торгуватимете, які використовуватимете стратегії, на яке кредитне плече ви з можете расчитивать. Цей план вашої форекс торгівлі насправді зробить з вас дисциплінованого трейдера і дозволить уникнути емоційних перевантажень.

Бізнес-план повинен бути складений на рік, але і бути структурований в масштабі одного дня, тоді він організовує вашу торгівлю так, щоб ви могли розібратися, скільки часу використовувати для торгівлі, які ордери виставляти, і на яких ринках торгувати. Ваш бізнес-план повинен включати всі ці питання, а ви - чітко слідувати його дотриманню.
Відведіть час для аналізу в розрізі дня ваших операцій, підрахунку відсотка виконання свого плану, оцініть успішність в масштабі дня і в масштабі всього часу від початку реалізації свого плану - чи реально ви справляєтеся з наміченими для себе об'ємами, або щось пішло в збиток чомусь. Не варто надолужувати упущене, краще приділити час аналізу і коректуванню.
Навіть якщо вам здається, що план легко вдається - не порушуйте структуру і хід часу, таким чином ви утримаєте себе від можливих ризиків і небезпечних операцій і розворотів подій.


0 Відгуків на “Бізнес План Для Успішної Торгівлі На Валютному Ринку”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук