Аксіоми технічного аналізу

Технічний аналіз - набір засобів і методів прогнозування цін за допомогою всестороннього аналізу тимчасових залежностей курсів валют за попередні періоди часу.

Основу методів технічного аналізу, як і будь-якої іншої наукової дисципліни, складає набір аксіом:

Аксіома 1 - Динаміка ринку враховує все.
Тобто будь-який чинник, що впливає на ціну, - політичний, економічний, психологічний - наперед врахований і відображений в залежності ціни від часу. Тому вивчення графіка цін - обов'язкова умова для прогнозування.

Аксіома ]2 - Ціни завжди рухаються направлено.
Періоди зростання і падіння чергуються один з одним так, що усередині кожного з них існує пануюча тенденція, яка діє до тих пір, поки не почнеться рух ринку у зворотному напрямі.

Аксіома _3 - Історія повторюється.
Відбувається це тому, що людська психологія в основі своєю незмінна. Передбачається, що якщо певні типи аналізу працювали у минулому, то вони цілком успішно працюватимуть і в майбутньому, оскільки робота ця заснована на стійкості людської психіки. Іншими словами, з погляду технічного аналізу, розуміння майбутнього лежить у вивченні минулого.

Методи технічного аналізу підрозділяються на дві частини - класичні методи, і методи, в основі яких лежать строгі математичні закономірності.

Докладніше про технічний аналіз Ви зможете дізнатися, викачавши курс лекцій з форексу з нашого сайту...

Джерело: foreks.at.ua


0 Відгуків на “Аксіоми технічного аналізу”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук